Güzellik Merkezi Havlu Seti

Güzellik Merkezi Havlu Seti

Güzellik merkezi havlu seti, işletmenizin profesyonel görünümünü tamamlamak ve müşterilerinize en üst düzeyde konfor sunmak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen havlularımız, yumuşak dokusu ve yüksek su emiciliği ile dikkat çeker.

Setlerimizde bulunan havlular, güzellik salonları, spa merkezleri ve wellness merkezleri için idealdir. Her bir set, çeşitli boyutlarda havlular içermekte olup, müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, özelleştirme seçeneklerimizle havlularınıza logo ve marka baskısı ekleyebiliriz, böylece işletmenizin tanıtımını en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Toptan siparişlerinizde avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisi ile hizmetinizdeyiz. Güzellik merkezi havlu setlerinde güvenilir ve deneyimli bir partner arıyorsanız, doğru yerdesiniz!


Güzellik merkezlerinde kullanılmak üzere logo ve isim nakışl baskılı olarak imalatıız vardır. 

Baş havlusu - sedye havlusu - saç bandı olarak üçleme set 

Özel logo nakışlı olarak imalatımız vardır. 

Havluların üzerine logonuz nakışlanarak size özel hale getirlilmektedir. 

Toptan satış ve imalatımız vardır. 

Güzellil salononlarının havlu seti olmadan olmaz durumda ihtiyaç olan bir havlus seti için sizde fiyat alaiblir. 

İş yerinizin firmanınız markanızın ve isminizin havlualrın üzerinde nakışlanması ve baskıda ypaibliyoruz. 

Lütfne fiyatlandırma için bize ulaşabilir yardımc alabilirsiniz. 

Anlayışınız teşekkrüederiz. 
 

Göster:
Sırala:
Berber slaonu güzellik merkezi salonu için boya tumaz havlu baskılı havlu - logolu havlu - baskılı önlük - baskılı forma imalatı ve toptan satış fiyatları için bie ulaşabilirsiniz. Diğer modellerimiz ve çeşitlerimiz için ve dieğr sorularınız için Bu ürün ile ilgili fiyat bilgisi için bu bağlantıyı tıklayarak bize ulaşaiblirsiniz.  ..
0.00TL
Logo Güzellik merkezi Havlusu  Logo nakışlı havlu imalatı vardır Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Lüks ve Konforun Buluşma Noktası: Güzellik Merkezini..
0.00TL
Logolu havlu seti imalatımız vardır. Güzellik merkezi Havlusu - Logolu havlu seti imalat ve toptan satışımız vardır.  Logo nakışlı havlu imalatı  Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fiya..
0.00TL
Logo baskılı havlu takımı imalatımız vardır.  size özel üretim çözümleri suuyoruz.  Güzellik merkezi Havlusu  Logo nakışlı havlu imalatı  Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fi..
0.00TL
Güzellik merkezi Havlusu  Logo nakışlı havlu imalatı  Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.  ..
0.00TL
Kampanyalı güzellik merkezi havlu  setin içeriği ve ölçüleri şu şekildedir: İşde 10 setin içeriği  •⁠  ⁠10 adet Sedye Havlusu (70x140)  •⁠  ⁠10 adet Baş Havlusu (50x90cm) •⁠  ⁠10 adet Saç Bandı 9x65cm  Toplam parça sayısı 30 adet 5000 tl yarine indirimli kaplanyalı fiyat 4000 tl  Ücretsiz kargo İşde 20 setin içeriği  •⁠  ⁠20 adet sedye havlusu  •⁠  ⁠20 adet baş havlusu  •⁠  ⁠20 adet saç bandı  Toplam 60 parça  10.00..
0.00TL
Baskılı güzellik merkezi havlu seti  setin içeriği ve ölçüleri şu şekildedir: İşde 10 setin içeriği  •⁠  ⁠10 adet Sedye Havlusu (70x140)  •⁠  ⁠10 adet Baş Havlusu (50x90cm) •⁠  ⁠10 adet Saç Bandı 9x65cm  Toplam parça sayısı 30 adet Ücretsiz kargo İşde 20 setin içeriği  •⁠  ⁠20 adet sedye havlusu  •⁠  ⁠20 adet baş havlusu  •⁠  ⁠20 adet saç bandı  Toplam 60 parça  Ücretsiz kargo İşde 30 setin içeriği  •⁠  ⁠30 ad..
0.00TL
logolu siyah güzellik merkezi havlu seti  setin içeriği ve ölçüleri şu şekildedir: İşde 10 setin içeriği  •⁠  ⁠10 adet Sedye Havlusu (70x140)  •⁠  ⁠10 adet Baş Havlusu (50x90cm) •⁠  ⁠10 adet Saç Bandı 9x65cm  Toplam parça sayısı 30 adet İşde 20 setin içeriği  •⁠  ⁠20 adet sedye havlusu  •⁠  ⁠20 adet baş havlusu  •⁠  ⁠20 adet saç bandı  Toplam 60 parça    İşde 30 setin içeriği  •⁠  ⁠30 adet sedye havlusu •..
0.00TL
toptan boya tutmaz havlu çeşitlerimiz vardır.  saç boyama sonrası saç kuruluma işlemleri saç renklendirme için havlu  açıcıdan etkilenmeyen havlu  leke tutmaz kuaför havlusu  oxidandan etkilenmeyen havlu çeşitlerimiz vardır.  Özel logolu olarak üretimimiz vardır.  Toptan satış fiyatlarımız ve size özel çözümlerimiz için bize ulaşabilrisniz.  ..
0.00TL
toptan beyaz havlu seti  baş havlusu  büyük havlu  saç bandı  bu şekilde üçlü set olarak yapılmaktadır.  Güzellik salonları güzellik merkezleri için geliştirdiğimiz havlu seti  üçlü havlu seti  logo nakışlı olarak imalatımız vardır beyaz pamuk havlus seti beyaz havlu takımı  ..
0.00TL
Toptan havlu seti imalatımız vardır.  Baş havlusu  sedye havlusu saç bandı  isterseniz bornoz ve terlik imalatımızda vardır.  size özel imalat çözümlerimiz vardır.  ..
0.00TL
Toptan gri havlu takımı üretimimiz vardır.  Küçük havlu ve büyük havlu ve diğer yan aksesuarlar  İstenilen ebat ve renklerde isterseniz logolu olarak imalatımız vardır.  totpan satış ve üretim çözümlerimiz için bize ulaşabilr daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Dönüşlerinizi bekliyoruz.  İyi çalışmalar dileriz.  ..
0.00TL
Toptan havlu takımı imalatımız vardır. Stoklarımızda sürekli olan bir renk ve modeldir. İstersneiz özel renklerde ve ölçülerdede üretim imkanımız vardır.  Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.  ..
0.00TL
Toptan havlu takımı imalatımız vardır.  İstenilen renklerde sürekli üretimimiz vardır.  İstenilen renk ve ölçülerde imalatımız vardır.  Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilrisiniz. ..
0.00TL