Logolu havlu imalatı

Firmamız, güzellik merkezi havlu seti, güzellik salonu havlu seti, logolu havlu seti, baskılı havlu seti, logolu güzellik seti, baskılı güzellik seti, logolu güzellik merkezi havlusu, baskılı güzellik merkezi havlusu, logolu güzellik merkezi havlu seti ve baskılı güzellik merkezi havlu seti gibi çeşitli seçenekler sunmaktadır. Müşterilerimize doğrudan üretim avantajıyla toptan fiyatlar ile rekabetçi çözümler sağlıyoruz. Ürünlerimiz, her türlü banyo ve spa düzenlemesi için idealdir ve geniş desen ve renk seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış logolu ve baskılı seçeneklerimizle havlu seti toptan satışlarımız, oteller, spa merkezleri ve güzellik salonları için mükemmel çözümler sunar. Logolu havlu üretiminde büyük miktarlarda alım yapan müşterilere özel indirimler ve avantajlar sunmaktayız. Kaliteli malzemelerle ürettiğimiz ürünler dayanıklılık ve estetik açısından beklentilerinizi karşılar.

Logo baskılı havlu seti imalatı fiyatlar konusunda firmamızdan bilgi alarak, ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Ürün yelpazemiz farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap edecek şekilde çeşitlendirilmiştir. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlı fiyatlar ve geniş ürün gamı ile her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz.

Göster:
Sırala:
Logo baskılı havlu takımı imalatımız vardır.  size özel üretim çözümleri suuyoruz.  Güzellik merkezi Havlusu  Logo nakışlı havlu imalatı  Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fi..
0.00TL
Bu ürün ile ilgili fiyat bilgisi için bu bağlantıyı tıklayarak bize ulaşaiblirsiniz.  ..
0.00TL
Kampanyalı güzellik merkezi havlu  setin içeriği ve ölçüleri şu şekildedir: İşde 10 setin içeriği  •⁠  ⁠10 adet Sedye Havlusu (70x140)  •⁠  ⁠10 adet Baş Havlusu (50x90cm) •⁠  ⁠10 adet Saç Bandı 9x65cm  Toplam parça sayısı 30 adet 5000 tl yarine indirimli kaplanyalı fiyat 4000 tl  Ücretsiz kargo İşde 20 setin içeriği  •⁠  ⁠20 adet sedye havlusu  •⁠  ⁠20 adet baş havlusu  •⁠  ⁠20 adet saç bandı  Toplam 60 parça  10.00..
0.00TL