Toptan Kuaför Berber Havlusu

Kuaförler için Saç Havlusu - Hızlı kuruyan havlu pamuk havlu mikrofiber havlu welsoft havlu - lekden ve açıcıdan etkilenmeyen havlu imalatımız ve toptan satış fiyatlarımız için bize ulaşaiblirsiniz. 

Baskılı kuaför havlusu yaptırmak için doğru adrestesiniz. Berber ler için pamuk saç havlusu sakal havlusu - kuaörler için boya tutmayan havlu saç kurulma havlusu - havlu bone - manikür havlusu - pedikür havlusu - ve buna benzer ihtiyaç olan havlu çeşitlerinin hepsini bulailbir ve sipariş verebilirsiniz. Özel olarak logolu baskılı ve nakışlı üretim imakanımız vardır. İmalattan totpan satış avantajlarıyla sipariş oluşturabilrsiniz. 

Uzun yılalra dayanan kuaför ve berber salonlarını için geliştiridmiz ve bir çok sektöredki firmaya çözüm sağlayan bir firma olarak en iyi saç havlualrını üretmek ve en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak için var gücümüzle gece gündüz çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz. Sektörede önde gelen bir çok firmanın vazgeçilmez tedarikçisi konumunda olmaktan mutluluk duyuoruz. 

Bay bayan kuaför salonları için özel geliştirdiğimiz bir çok havlu ürünümüz mevcuttur. Tüm ihtiyaçlarınıza profosyenel olarak çözüm sağlıyoruz. 

Logolarınızı ve firma ismini iş yeri isminizi marka adınızı havlular ister baskı ister dokuma isterseniz nakışlayarak sizelere gönderiyoruz. 

Öncesinde ücretsiz demo çalışmalarımızı tamamlayıp sizden onay almadan işleme almıyoruz. 

Sizde bu irinlerdne herhangi birisinie ihtiyaç duyyorsanız ve profoyenel destek çözüm almak için bize ulaşaiblrisiniz. Önerilerimizi tavsilerimizi alarak bu doğrultuda seçimlerinizi daha doğru yapacaksınız. 

Toptan berber kuaför saç havluları için fiyat almak bizimle çalışmak için iletişim kanallarımzıın herhangi birisni kulanarak bize ulaşabilirsiniz. 

Zaman ayırmış olduğunzu için teşekkrüederiz. 
Dönüşlerlerinizi bekliyoruz. 
İyi çalışmalar dileriz. 

Göster:
Sırala:
Güzellik merkezi Havlusu  Logo nakışlı havlu imalatı  Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.  ..
0.00TL
Toptan boya tutmaz leke tutmaz boya havlusu kuaför berberlerin boyamadan sonra leke boya açıcıdan etkilenmeyecek şekilde geliştirildi. Ebat 50x90cm Yüksek su emiciliği Yıkmalardan sonra yumuşak kalma Hızlı Kuruma Renk solmaması Uzun süre kullanım Üzerine Özel logo nakış işlemide yapılmaktadır. Renk seçimi yapılabilir Satışlarımız Toptandır Toptan ve özel logo işlemeli satış fiyatlarımız için bize ulaşaiblirisniz. ..
50.00TL
Toptan boya tutmaz havlu imalatımız vardır. Sürekli üretim olan bir üründür ve stoklarımızda genelde bulunmaktadır. İstenilen adetlerde renllerde özel üretim imakanımız vardır. Kırmızı Toptan boya tutmaz leke tutmaz boya havlusu kuaför berberlerin boyamadan sonra leke boya açıcıdan etkilenmeyecek şekilde geliştirildi. Ebat 50x90cm Yüksek su emiciliği Yıkmalardan sonra yumuşak kalma Hızlı Kuruma Renk solmaması Uzun süre kullanım Üzerine Özel logo nakış işlemide yapılmaktadır. Toptan ve özel logo ..
70.00TL
"Baskılı berber havlusu imalatı konusunda sektörde öncü firmamız, kaliteli ve özelleştirilebilir havlu çözümleri sunmaktadır. Müşterilerimizin markalarını tanıtmak ve profesyonel bir imaj yaratmak için baskılı havlu üretimi yapmaktayız. İşletmenizin logosunu veya tasarımını baskılı berber havlularına uygulayarak, müşterilerinize şık ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabilirsiniz. Berber havlusu imalatında kullandığımız kaliteli malzemeler ve son teknoloji baskı ekipmanlarıyla, canlı ve dayanı..
0.00TL
Toptan berber havlu imalatımız vardır.  Sürekli stoklarımızda mevctutur.  İstenilen renk ve ölçülerde özel üretim imkanımız vardır.  Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşablirsiniz. Lacivert renk berber havlusu - kuaför havlusu - saç kurulma havlusu Ebat 50x90cm dir  Üzeirne logo nakışı - isim yazılı oalrakta yapabiliyoruz.  Toptan imalattan satış fiyatlarıyla bizden temin edebilirsiniz.  Berber kuaför havlusu imalat ve toptan satış hizmetleri için..
0.00TL
Bu ürün ile ilgili fiyat bilgisi için bu bağlantıyı tıklayarak bize ulaşaiblirsiniz.  ..
0.00TL
toptan boya tutmaz havlu çeşitlerimiz vardır.  saç boyama sonrası saç kuruluma işlemleri saç renklendirme için havlu  açıcıdan etkilenmeyen havlu  leke tutmaz kuaför havlusu  oxidandan etkilenmeyen havlu çeşitlerimiz vardır.  Özel logolu olarak üretimimiz vardır.  Toptan satış fiyatlarımız ve size özel çözümlerimiz için bize ulaşabilrisniz.  ..
0.00TL
Dokumadan logolu olarak özel üretim. Kendi logolarınız havlularda görünsün istiyorsanız ve markanıza özel havlu yaptırmak istiyorsanız sıfırdan kendi havlularınızı üretiyoruz. Size özel daha havlu üretim çözümlerimiz için bize ulaşabilrisiniz. Totpan satış fiyatlarımız için bize ulaşabilrisiniz.  ..
0.00TL
Logo Baskılı Havlu Nakışlı ve Baskılı Önlük Penuar  Havlu Seti İmalat ve Toptan Satış Fiyatı  30x30cm ebatlarında %100 pamuk  30x50cm ebatlarında %100 pamuk  50x90cm ebatlarında %100 pamuk  70x140cm ebatlarında  %100 pamuk  90x150cm ebatlarında %100 pamuk  Firmanıza özel logonuzu havluya işleyerek gönderim yapıyoruz Buradaki görmüş olduğunuz fiyat En Az 100 adet İçin Geçerlidir Yapılacak işin yoğunluğuna göre azalıp artabilir Net Fiyat..
0.00TL
Logo Baskılı Havlu Nakışlı ve Baskılı Önlük Penuar  Havlu Seti İmalat ve Toptan Satış Fiyatı  30x30cm ebatlarında %100 pamuk  30x50cm ebatlarında %100 pamuk  50x90cm ebatlarında %100 pamuk  70x140cm ebatlarında  %100 pamuk  90x150cm ebatlarında %100 pamuk  Firmanıza özel logonuzu havluya işleyerek gönderim yapıyoruz Buradaki görmüş olduğunuz fiyat En Az 100 adet İçin Geçerlidir Yapılacak işin yoğunluğuna göre azalıp artabilir Net Fiyat..
0.00TL
Firma  Logolu Nakışlı Baskılı Havlu Nakışlı ve Baskılı Önlük Penuar  Havlu Seti İmalat ve Toptan Satış Fiyatı  30x30cm ebatlarında %100 pamuk  30x50cm ebatlarında %100 pamuk  50x90cm ebatlarında %100 pamuk  70x140cm ebatlarında  %100 pamuk  90x150cm ebatlarında %100 pamuk  Firmanıza özel logonuzu havluya işleyerek gönderim yapıyoruz Buradaki görmüş olduğunuz fiyat En Az 100 adet İçin Geçerlidir Yapılacak işin yoğunluğuna göre..
0.00TL
Firma Logolu Nakışlı Baskılı Promosyon Havlu Nakışlı ve Baskılı Önlük Penuar  Havlu Seti İmalat ve Toptan Satış Fiyatı  30x30cm ebatlarında %100 pamuk  30x50cm ebatlarında %100 pamuk  50x90cm ebatlarında %100 pamuk  70x140cm ebatlarında  %100 pamuk  90x150cm ebatlarında %100 pamuk  Firmanıza özel logonuzu havluya işleyerek gönderim yapıyoruz Buradaki görmüş olduğunuz fiyat En Az 100 adet İçin Geçerlidir Yapılacak işin yoğunlu..
0.00TL
Toptan berber havlusu - Toptan kuaför havlusu fiyatları için bie ulaşabilirsiniz. Kuaför havlusu logolu ve yazılı olarak imalatımzı vardır.  Toptan berber havlusu satışımız vardır Berber kuaför havlusu imalatımız vardır.  Baskılı Nakışlı ve özel dokuma yapılarak size özel üretim seçeneklerimiz mevcuttur.  Toptan ve baskılı satış fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz. Berber Salonları Kuaför salonları erkek bayan saç ve güzellik bakım merkezlerininin kullanabileceği kalitede %100..
0.00TL
Toptan berber kuaför havlusu 50x90cm Toptan İmalat  Satış bordo renk siyah renk ve diğer renk siçimi yapaiblirsiniz Satışlarımız totpandır50x90cm ebatındadır %100 pamuktur Adet gramajı 200 gamlıdır Su emiciliği yüksek uzun kullanıma uygundur Sürekli üretimimiz vardır.  Özel logo nakışlı olarakta imalatımız vardır.  Fiyat almak için whatsapp hattımızdan ve diğer iletişim bilgileirmizden bize ulaşabilirsiniz.  Anlaşmalı kargomuz vardır ve yurt dışı gönderim imkanı. T..
0.00TL
%100 pamuk olup bordo renkte adet gramajı 200 gram gelmektedir. Özel logo nakışlı olarak üretimimiz vardır.  Özel renk ve gramajlardada üretimimiz vardır.  Satışlarımız toptandır.  Anlaşmalı kargomuz vardır ..
0.00TL