Toptan Peştemal imalatı

Toptan Peştemal imalatı

Firmamız, toptan peştemal üretimi ve satışı konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, yüksek kalite standartlarına uygun ürünler sunmaktadır. Müşterilerimize hamam peştemal toptan fiyatları ile doğrudan üretim avantajı sağlıyoruz. Ürünlerimiz, her türlü banyo ve spa düzenlemesi için ideal olup, geniş desen ve renk seçenekleri ile beğeninize sunulmaktadır.

Müşterilerimiz için pestemal toptan olarak rekabetçi ve uygun seçenekler sunarak, her bütçeye hitap etmeyi hedefliyoruz. Pestemal toptan satışlarımız, büyük organizasyonlar, hamamlar ve spa merkezleri için mükemmel çözümler sunar. Kaliteli malzemeler kullanarak ürettiğimiz ürünler, dayanıklılık ve estetik açısından beklentilerinizi karşılayacak niteliktedir.

Peştemal havlu toptan satış hizmetlerimizle, büyük miktarlarda alım yapan müşterilerimize özel indirimler ve avantajlar sunmaktayız. Peştemal toptan fiyatları konusunda en iyi fiyat-performans oranını sağlamak için sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için öncelikli olup, her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz.

Firmamızdan toptan peştemal bornoz temin ederek, kaliteli ürünlere ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Peştemallerimiz, hem günlük kullanım hem de özel etkinlikler için mükemmel bir tercihtir. Ürün yelpazemiz, farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap edecek şekilde çeşitlendirilmiştir. Müşterilerimize sunduğumuz avantajlı fiyatlar ve geniş ürün gamı ile, her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktayız.

Siz de kaliteli ve ekonomik toptan peştemal fiyatları arayışınızda, firmamızın sunduğu geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Toptan alım yapmak isteyen müşterilerimize özel indirimler ve esnek ödeme seçenekleri sunarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Yüksek kalite standartlarına uygun, dayanıklı ve estetik peştemallerimizi, toptan alımlarınızda en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır. Siz de kaliteli, dayanıklı ve estetik peştemallerimiz ile hamamlarınıza ve spa merkezlerinize şıklık katabilirsiniz.

Göster:
Sırala:
Ebat 100x180cm istenilen renk seçiminde alınabilir. diğer detaylar için bize ulaşabilrisiniz. ..
0.00TL
Toptan hamam peştemali  Hamamcı peştemali  ekose desen hamam peştemali Türk hamam kalsiği peştemal havlu  İstenilen ebat ve kalite yapılmaktadır. Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.  Toptan peştemal imalat ve toptan satış fiyatları için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirisniz.  Renkler kırmızı, mavi ve karışık renk olarak seçebilirsiniz Ebat 80x170cm saçaklar Bağcıklıdir Satışlar Toptandır  Yüksek adetli siparişlerinizde fiya..
0.00TL
Toptan peştemal imalat ve toptan satış fiyatları için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirisniz.  Renkler resimdeki gibidir Ebat 100x180cm saçaklar Bağcıklıdir Ortalama Gramaj 300-350 gramdır  Satışlar Toptandır  Yüksek adetli siparişlerinizde fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz. Zaman ayırmış olduğunuz için teşekkürederiz.  ..
0.00TL
Toptan peştemal imalat ve toptan satış fiyatları için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirisniz.  Renkler resimdeki gibidir Dedenler çizgili ve renklidir resimdeki gibi.  Ebat 90x180cm saçaklar Bağcıklıdir Satışlar Toptandır  Yüksek adetli siparişlerinizde fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz. Zaman ayırmış olduğunuz için teşekkürederiz.  ..
0.00TL
100x180 275 - 300 gramlı Ürünümüz %100 pamuktur. Toptan Amerikan Peştemal 100x180cm Pamuk Peştemal Hamam plaj banya havuz ve benzeri yerlerde kulanılmaktadır ..
0.00TL
100x180x0.5 cm 275 - 300 gramlı Ürünümüz %100 pamuktur. Klasik peştemal desenidir. Hamam plaj ve benzeri yerlerde kulanılmaktadır ..
0.00TL
toptan peştemal imalat ve satışı zümrüt desenli  toptan olarak satışımız paketler 10 adetli olup en az satılş miktarı 10 pakettir  10 paket olduğunda 100 adet tekli ürün sayısına ulaşılır.  istenilen renk ve kaliede üretimimiz vardr Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.  ..
0.00TL
Ebat 100x180 380-430 gramlı Elmas Desen peştemal desenidir. Hamam plaj havuz banyo ve benzeri yerlerde kulanılmaktadır Toptan satış için  ..
0.00TL
Toptan Peştemal Klasik Hamam Peştemli Şekerci Peştemal Ucuz Ekonomik klasik hamam peştemali Dokuma kumaşdır ekose desenlidir Renk ve kalite resimdeki gibidir.  Ebatlar 80x175cm dir uçlar saçaklar el bağcıklıdır.  ..
0.00TL
Toptan Elmas Peştemal Ebat 100x180cm  AdetGramaj 430-470 gram   Renkler resimdeki gibidir  Paketleme 10 adetli olarak paketlenmektedir.  Fiyat En 100 adet alımlar için geçerlidir.  100 adet altı ve üstü için fiyat isteyiniz.  İstenilen Renklerde paketler ayarlanır.  Diğer Sorularınız için  ..
0.00TL