Toptan Kumaş

Toptan Kumaş İmalatı ve Satışı

Toptan kumaş imalatı ve satışı hizmetimizle, tekstil sektörü ve diğer ilgili alanlar için yüksek kaliteli kumaşları uygun fiyatlarla sunuyoruz. Ürün yelpazemizde pamuk, polyester, yün, keten ve karışımlı kumaşlar gibi çeşitli türler bulunmaktadır. Kumaşlarımız, dayanıklılığı ve estetik özellikleri ile öne çıkar ve geniş kullanım alanlarına hitap eder.

Ürün Özellikleri:

  • Kalite: Ürünlerimiz yüksek kalite standartlarında üretilir.
  • Çeşitlilik: Pamuk, polyester, yün, keten ve karışımlı kumaşlar gibi geniş bir ürün yelpazesi.
  • Özelleştirme: İhtiyacınıza göre farklı renk, desen ve dokuma seçenekleri ile özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.
  • Uygun Fiyatlar: Büyük miktarlarda siparişlerde avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sipariş ve İletişim

Toptan kumaş siparişlerinizde avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisi ile hizmetinizdeyiz. Toptan kumaş imalatı ve satışı konusunda güvenilir ve deneyimli bir partner arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

Göster:
Sırala:
Mavi Havlu top Kumaş İmalat ve Satış Fiyatları (Metresi 120 tl ) - 0312 - KUMAŞ..
0.00TL
top havlu kumaş  top bornozluk kumaş  istenilen renk ve ölçülerde üretimimiz vardır Sürekli üretim ve stoklarımızda mevcuttur. Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.  ..
120.00TL
Top havlu kumaşı ve toptan satış ve imalatımız vardır İstenilen ölçü ve renkte üretimimiz vardır. Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilrisiniz. Sarı Renk Havlu top Kumaş İmalat ve Satışı ..
0.00TL
Toptan Havlu Kumaş - Bornozluk Havlu Kumaş - Metrelik Havlu Kumaş - Havlu Top Kumaş Toptan Satış Fiyatları - Mobilya kaplama havlusu- minder kaplama havlusu - şezlong için havlu kumaş . özel işleriniz için top havlu kumaş - rollik havlu kumaş gibi ihtiyaçlarınızı karşılmak için buradayız.  Buna benzer yerlerde kullanılmak üzere havlu kumaşına ihtiyacınız varsa bizimle iletişme geçebilirsiniz. Havlu imalatında sınırsız çeşit ve seçeneklerle çözümler sunuyoruz.  İyi çalışmalar dileriz.&n..
120.00TL
toptan havlu kumaşı  bornozluk gri havlu kumaş  mobilya kaplama için havlu kumaş minder yüzü kaplama için havlu kumaşı  Marina için havlu kumaşı  şezlong minderi kaplamak için havlu kumaşı  Havlu kumaşında projelerinize uyugn havlu geliştirebiliriz.  Birçok bu alanda hali hazırda çözümler sunuyoruz.  Daha teknik bilgi için bize ulaşabilirsiniz.  Özel üretim ve toptan satış fiyatlarımız hakkında bilgli alabilrisiniz.  İyi çalışmalar dileriz.  ..
120.00TL
Kahverengi Sütlü Kahve Top Havlu Kumaş İmalat ve Satışımız vardır. Sürekli stoklarımızda mevcuttur sürekli repetesi vardır. İstenilen metraj ve ölçülerde üretim imkanımız vardır. Toptan ve imalat satış fiyatlarımız için bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.  ..
0.00TL
Toptan bornozluk havlu kumaşı toplar halinde bornozluk kumaş  istenilen renk ve ölçüde üretimimiz vardır. Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.  ..
0.00TL
Toptan Havlu Kumaş Bornozluk Havlu Metrelik Havlu (Metresi 120 tl ) - 0242 - KUMAŞ..
120.00TL
toptan havlu top kumaş rollik havlu kumaş imalatı Metrelik havlu kumaş üretimi vardır Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilrisiniz. Pudra Havlu Top Kumaş İmalat ve Satış Fiyatları KUMAŞ ..
0.00TL
Toptan metrelik havlu imalat ve satışımız vardır Bornozlık havlu top kumaşı Marina havlusu  Toptan havlu kumaş  Metreyle havlu kumaş imalatımız vardır Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilrisiniz. Pembe Havlu Top Kumaş İmalat ve Satış Fiyatlarımız  ..
0.00TL
toptan metrelik havlu kumaş  bornoz kumaşı  toplar halinde havlu imalat ve toptan satışımız vardır.  sürekli üretimi ve stoklarımızda sürekli olan ürünümüzdür.  Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.  ..
0.00TL
Toptan Poplin kumaş üreticisi İmalattan toptan satış fiyatları nevresimlik çarşaflık ve yastık kılıfı %100 pamuk kumaş istenilen renk üretim ve toptan satış fiyatları için bize ulaşabilirsiniz Kumaş eni 160 santim 180 santim 220 Santim 240 santim olarak ayarlanabilir Rollikler 30 Metre 50 metre 100 metre veya İstenilen metrelerde Ayarlanabilmektedir %100 pamuk ve %80 pamuk ve %50 pamuk oranlarında ayarlanabilmektedir Kumaş Sıklık ayarı genel olarak 38 tel 42 tel 52 tel 57 tel 63 tel 83 t..
0.00TL