Toptan Havlu Satışı

Toptan Havlu Satışı

Toptan havlu imalat ve satışı 

Firmamız, geniş ürün yelpazesi ile toptan havlu, havlu toptan ve toptan havlu imalatı hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli üretim süreçleri ve uygun fiyat politikalarıyla sektörde önde gelen havlu üreticileri arasında yer almaktayız. Toptan havlu fiyatları konusunda rekabetçi çözümler sunarak, otel havlusu toptan, toptan kilo ile havlu fiyatları ve el havlusu toptan seçenekleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Ürün yelpazemizde, en ucuz toptan havlu fiyatları, küçük mutfak havlusu toptan ve toptan otel havlu fiyatları gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca, plaj sezonu için toptan plaj havlusu ve baskılı plaj havlusu toptan seçeneklerimiz de mevcuttur. Boyut çeşitliliğimizle, 30x50 havlu toptan, 50x90 havlu toptan ve 70x140 havlu toptan gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Araba havlusu toptan, ayak havlusu toptan, bambu el havlusu toptan ve bambu havlu fiyatları toptan gibi spesifik ihtiyaçlar için de çözümler sunmaktayız. Bambu havlu toptan ve bambu havlu üreticileri olarak, doğa dostu ürünlerimize büyük önem veriyoruz. Kuaförler ve berberler için berber havlusu toptan ve kuaför havlusu toptan fiyatları gibi özel ürünlerimiz bulunmaktadır.

Firmamız, defolu havlu toptan, deniz havlusu toptan ve desenli plaj havlusu toptan seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir. Düz beyaz havlu toptan, düğün havlusu toptan fiyatları ve el havlusu 12 li toptan gibi toplu alım avantajları sunmaktayız. El havlusu toptan fiyatları ve el yüz havlusu toptan seçeneklerimizle, kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz.

En ucuz okuluk havlu fiyatları ve en ucuz toptan plaj havlusu gibi ekonomik çözümlerimizle her bütçeye hitap ediyoruz. Etamin havlu fiyatları toptan ve etamin havlu toptan gibi ürünlerimiz mevcuttur. Mutfak havlusu toptan ve mutfak havlusu toptan fiyat ile mutfaklarınızı güzelleştiriyoruz.

Özel günler için düğün havlusu toptan ve mevlüt havlusu toptan gibi ürünlerimiz bulunmaktadır. Mikrofiber havlu toptan ve mikrofiber havlu üreticileri olarak, yüksek su emiciliği ve dayanıklılık sunuyoruz. Mutfak el havlusu toptan, nakışlı havlu toptan ve nurpak havlu toptan fiyatları ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Bütün bu ürünlerle birlikte, kilo ile toptan havlu, hediyelik el havlusu toptan ve ihraç fazlası havlu gibi ekonomik seçenekler de mevcuttur. İhraç fazlası kilo ile havlu ve işlemelik havlu toptan ürünlerimizle her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz. Kuaför havlusu toptan, kullan at havlu toptan ve küçük el havlusu toptan gibi pratik çözümler de sunmaktayız.

Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak en uygun fiyatları ve rekabetçi fiyatları hedeflemektedir. Genel amacımız, en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktır. Yüksek adetli alımlar için en iyi maliyetlerden fiyat çalışmaları yaparak müşterilerimize ek avantajlar sunmaktayız. Siz de toptan havlu fiyatları, havlu toptan satış ve havlu üreticileri konularında bilgi almak ve kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Toptan havlu ihtiyaçlarınızda, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

En iyi fiyatlar için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
Saç bandı havlusu ( Makyaj bakım saç bandı)  Toptan olarak imalatımız ve satışımız vardır.  Fiyatlar ve diğer bilgi için iletişime geçebilirsiniz.  Havlu Saç bandı imalatı toptan satış fiyatları için bize ulaşınız adetlere ve logo yada yazzılacak görsele göre fiyat hesaplanmaktadır. Toptan satış ve imalat fiyatlarımız için bize ulaşabilir fiyat alabilirsiniz.  istenilen adetlerde yapılaktadır adetler yükseltikçe maliyet düşmektedir azaldıkçada üretim maliyeti artmaktadı..
0.00TL
Logo Güzellik merkezi Havlusu  Logo nakışlı havlu imalatı vardır Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Lüks ve Konforun Buluşma Noktası: Güzellik Merkezini..
0.00TL
Logolu havlu seti imalatımız vardır. Güzellik merkezi Havlusu - Logolu havlu seti imalat ve toptan satışımız vardır.  Logo nakışlı havlu imalatı  Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fiya..
0.00TL
Logo baskılı havlu takımı imalatımız vardır.  size özel üretim çözümleri suuyoruz.  Güzellik merkezi Havlusu  Logo nakışlı havlu imalatı  Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fi..
0.00TL
Güzellik merkezi Havlusu  Logo nakışlı havlu imalatı  Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.  ..
0.00TL
Güzellik merkezi Havlusu  Logo nakışlı havlu imalatı  Logo baskılı havlu havlu imalatı  Firmanızın veya markanızın logolu havlu imalatımız vardır.  Promosyon havlu - Saç bandı - bone - baş havlusu - saç havlusu - el havlusu - yüz havlusu - banyo havlusu - bornoz - önlük  Sporcu havlusu - fitness havlusu gym havlu ve benzeri havlu setleri imalatımzı vardır.  Toptan üretim fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.  ..
0.00TL
Toptan havlu takımı imalatımız vardır.  el havlusu banyo havlusu ölçülerden istediğiniz renklerdede havlu takımı tedarik ve imalatımız vardır.  Size özel çözümlerimiz için bekleriz.  İyi çalışmalar dileriz.  El havlusu banyo Havlusu takımı  bir adet elhavlusu baş Havlusu ebat 50x90cm  bir adet banyo Havlusu 70x140cm  aynı renk havlu renkler siyah ve koyu renklerde artı yönde değişmektedir. %100 pamuk üretimi Özel renk ve ölçülerde üretim mevcuttur bilgi al..
0.00TL
Logo baskılı havlu saç bandı imalat ve toptan satış fiyatları için adetlere bağlı fiyat teklifi alabilirsiniz. Özel renk ve ölçülerde üretim mevcut olup bilgi alabilirsiniz.   ..
0.00TL
Toptan boya tutmaz leke tutmaz boya havlusu kuaför berberlerin boyamadan sonra leke boya açıcıdan etkilenmeyecek şekilde geliştirildi. Ebat 50x90cm Yüksek su emiciliği Yıkmalardan sonra yumuşak kalma Hızlı Kuruma Renk solmaması Uzun süre kullanım Üzerine Özel logo nakış işlemide yapılmaktadır. Renk seçimi yapılabilir Satışlarımız Toptandır Toptan ve özel logo işlemeli satış fiyatlarımız için bize ulaşaiblirisniz. ..
50.00TL
Toptan boya tutmaz havlu imalatımız vardır. Sürekli üretim olan bir üründür ve stoklarımızda genelde bulunmaktadır. İstenilen adetlerde renllerde özel üretim imakanımız vardır. Kırmızı Toptan boya tutmaz leke tutmaz boya havlusu kuaför berberlerin boyamadan sonra leke boya açıcıdan etkilenmeyecek şekilde geliştirildi. Ebat 50x90cm Yüksek su emiciliği Yıkmalardan sonra yumuşak kalma Hızlı Kuruma Renk solmaması Uzun süre kullanım Üzerine Özel logo nakış işlemide yapılmaktadır. Toptan ve özel logo ..
70.00TL
Toptan Spor havlusu  toptan Fitness Havlu  toptan Tenis Havlusu  ve bütün spor dallarına özel havlu geliştirebliyoruz. İstenilen renk ölçü gramajlarda üretimimiz vardır  ve diğer spor türllerinde rahatlıkla kulalnilebilecek havlu çeşididir.  Özel ebat renk ve logolu olarak imalatımız vardır.  Fiyat teklifi alabilirsiniz. Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.  ..
0.00TL
Boya tutmaz saç havlusu Leke tutmaz Renkler kırmızı gri siyah beyaz antrasit gri mavi lacivert koyu bej kahverengi Boyadan ve açıcılardan etkilenmez Su çekme özelliği kazandırılmıştır. ..
72.00TL
Toptan ayak havlusu imalatımız vardır İstenilen ölçü ve renklerde üretitmini yapmaktayız. Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilrisiniz. toptan ayak izli ayak havlu paspas 10 renk mevcuttur. Ebat 50x70cm dir ortalama adet ağırlık 180-200 gramlıdır ..
45.00TL
Özel dijital baskılı olarak havlu imalatımız vardır Özel desenlerinizi baskı yapabilmekteyiz. Baskılar akma veya solma yapmayacak şekilde yapılmaktadır. Sublimasyon baskı  yapılmaktadır. Baskılık boş kumaş olarakta satışımız vardır. Toptan imalat ve satış fiyatlarımız için bize ulaşabilrisiniz.     ..
0.00TL